Idź do treści strony
12.03.2019 14:15

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

Laptop, notatnik, telefon, długopis leżące na stole

Wkrótce kolejne spotkanie, podczas których będzie można dowiedzieć się o zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Zarejestruj się już teraz.

To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę niezbędną do uruchomienia firmy oraz zarządzania nią. Wystarczy poświęcić trochę czasu i zostać przedsiębiorcą. Bezpłatne warsztaty odbędą się w olsztyńskim Urzędzie Miasta pod koniec marca.

- Z racji posiadanego kilkuletniego doświadczenia zawodowego przyjemność prowadzić warsztaty w zakresie prowadzenia szeroko pojętego biznesu, począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce - zachęcają przedstawiciele Res Oeconomica. - Powyższe ma na celu uświadamiać coraz szerszą grupę społeczeństwa, na co zwrócić uwagę przed i w trakcie zakładania działalności gospodarczej bądź spółki.

Stałym gościem warsztatów jest pracownik marki Google. Wytłumaczy krok po kroku, jak korzystać z narzędzi Google'a, by zwiększyć potencjał strony internetowej firmy.

Najbliższe warsztaty "Zostań przedsiębiorcą" odbędą się w ostatni wtorek marca (26 marca) o 16:00, w sali 219 olsztyńskiego ratusza. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Res Oeconomica.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 12°C
Pochmurnie 19°C