Idź do treści strony
09.01.2017 14:47

Ferie z OSiR-em

Aktywnie - tak Ośrodek Sportu i Rekreacji poleca spędzić zbliżające się ferie.

To będzie jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów Warmii i Mazur poniedziałków w roku. 23 stycznia - tego dnia w naszym regionie rozpoczną się ferie. Tym, którzy przerwę zimową planują spędzić w Olsztynie polecamy aktywny wypoczynek. A sposobności do czynnego spędzania czasu wolnego w stolicy Warmii nie brakuje.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do spędzania ferii w olsztyńskich obiektach sportowych. Ciekawe zajęcia oraz atrakcyjne rabaty to prezent dla uczniów spędzających zimowe wakacje w Olsztynie.

Podczas dwutygodniowej przerwy do dyspozycji pozostają trzy lodowiska. Od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież do 25. roku życia, przy korzystaniu z obiektów przy hali Urania oraz przy ul. Jeziołowicza (Pieczewo) od 9:00 do 14:00 mogą liczyć na 50-procentowy rabat. CRS Ukiel proponuje natomiast gratisową godzinę w wypożyczalni sprzętu sportowego.

Atrakcji nie zabraknie także w wodnych obiektach sportowych. Druga godzina gratis w godzinach 8:00-14:00 dla dzieci i młodzieży do 25. roku życia, nauka pływania w cenie biletu na basen czy zajęcia aqua animacji - to feryjne propozycje Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Aquasfera".

Poza basenem i lodowiskiem OSiR zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego, rozgrywkach piłki nożnej czy zajęciach z lekkiej atletyki.

Szczegółowy program Ferii z OSiR-em oraz warunki obowiązujących promocji tutaj.

Back to archives
Forecast
Cloudy 2°C
Cloudy 1°C