Idź do treści strony
08.02.2019 13:16

PARP pomoże przedsiębiorcom

Logo projektu Early Warning Europe

Masz kłopoty w prowadzeniu biznesu albo szukasz inspiracji dalszego rozwoju? Skorzystaj z pomocy specjalistów działających w projekcie "Early Warning Europe".

Przedsięwzięcie jest realizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne. Jest skierowane do polskich mikro, małych lub średnich przedsiębiorców, którzy utracili sprawność prowadzenia biznesu lub obawiają się spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości.

- Konsultanci, mentorzy oraz doradcy restrukturyzacyjni, w bezpośrednim kontakcie pomagają przedsiębiorcom przejść przez sytuację kryzysową, ryzyko porażki i jej konsekwencje, wspólnie wypracowywać niezbędne zmiany, wskazać najlepsze rozwiązania - zapewnia Jakub Rawski z Early Warning Polska.

Przedsiębiorca powinien zarejestrować się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej projektu. Później sprawa trafi do najbliższego konsultanta, który ma zdiagnozować przyczynę problemów. Gdy te zostaną rozpoznane, zaczyna się półroczna praca z mentorem-doświadczonym przedsiębiorcą albo współpraca z doradcą restrukturyzacyjnym, który pierwszej porady udzieli bezpłatnie.

- Usługi są całkowicie bezpłatne dla przedsiębiorców - dodaje Jakub Rawski. - Nie stanowią także pomocy publicznej, w tym pomocy de minimis. Ważne jest też to, że wymagamy minimum formalności, przedsiębiorca musi wypełnić tylko prosty formularz rejestracyjny a następnie potwierdzić podpisem liczbę godzin wsparcia otrzymanych od konsultantów czy mentorów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu albo na infolinii pod numerem 664 316 709. Specjalnie przygotowany film i internetowe seminarium na przykładach wyjaśniają ideę projektu Early Warning Europe.

[strona projektu] [film o projekcie] [internetowe seminarium]

<- Zurück zu: Archiwum
Wetter
Pogodnie 7°C
Częściowe zachmurzenie 16°C