Idź do treści strony
26.04.2019 15:03

Ostatnie chwile zapisów na Bieg Jakubowy

Jeszcze tylko dziś (26.04.) do godziny 17:30 trwają zapisy na XVII Bieg Jakubowy – świetną imprezę biegową, która na stale wrosła w sportowy pejzaż Olsztyna.

Do tej pory swoją obecność zadeklarowało 718 osób.

-  Jeżeli interesuje Was świetna zabawa, rywalizacja, radość i walka biegnijcie szybko do Biura Zawodów przy ulicy Żołnierskiej 13 i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy - zachęca Zbigniew Szymula, rzecznik prasowy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Biegaczy czeka rywalizacja na 10-kilometrowej trasie, która rozpoczyna się na Starym Mieście i wiedzie w okolice malowniczego jeziora Długiego, gdzie znajduje się półmetek. W tym roku przygotujcie się na fajną modyfikację – fragment trasy będzie biegł ścieżkami Parku Centralnego.

Bieg Jakubowy to oczywiście impreza dla wszystkich – dla dzieci i dorosłych, dla kobiet i mężczyzn, dla amatorów i tych którzy biegają bardziej profesjonalnie. I każdy może się sprawdzić i poczuć satysfakcję z ruchu. A chętnych nie brakuje, także w najstarszej grupie – w nadchodzącej edycji, na prośbę seniorów, Ośrodek Sportu i Rekreacji utworzył jeszcze jedną kategorię – 75+!

Regulamin XVII Biegu Jakubowego.

Szczegóły imprezy:

  • Termin: 28.04.2019 r.,
  • Start/meta: Stare Miasto
  • Start biegu głównego: godz. 11.00

 

 

<- Zurück zu: Archiwum
Wetter
Czyste niebo 15°C
Częściowe zachmurzenie 20°C