Idź do treści strony
Gospodarka

„Hub of Talents” (HoT) to wspólny projekt technoparków z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, którego liderem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny (BPN-T). Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 1.1.1 PO Polska Wschodnia.

Dzięki współpracy BPN-T, Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Elbląskiego Parku Technologicznego, Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku, Parku Przemysłowego Łomża Sp. z o.o. oraz Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o., będziesz mógł wybrać miejsce, w którym eksperci pomogą Ci rozwinąć Twoją innowacyjną firmę. W każdym z sześciu miast partnerskich: Białymstoku, Elblągu, Ełku, Łomży, Olsztynie i Suwałkach odbędą się odrębne cykle inkubacji.

Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny wyłonił 13 najlepszych projektów z gminy Olsztyn. Poniżej link do ściągnięcia prezentacji projektów.

Do pobrania: prezentacja o projekcie Hub of Talents.

Więcej informacji o aktualnym projekcie „Hub of Talents” znajduję się na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego w zakładce ‘Platformy startowe’.

Artykuł o pierwszych startupach w OPNT

Pogoda
Deszcz 7°C
Czyste niebo 11°C