Idź do treści strony
Prezydent Olsztyna dziękuje byłemu przewodniczącemu Rady Seniorów

Mamy nową Radę Olsztyńskich Seniorów

07.10.2019

Podsumowanie poprzedniej kadencji i rozpoczęcie kolejnej - tak było w poniedziałek (7 października) w ratuszu. Nominacje z rąk prezydenta miasta odebrali działacze nowej Rady Olsztyński Seniorów.

Psy na smyczach

Targi dla pupili i ich właścicieli

04.10.2019

Kolejna edycja wyjątkowych targów w Galerii BWA w Olsztynie. To wydarzenie kierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Ekran obrazujący stronę do głosowania z OBO

OBO 2020 - napływają głosy!

04.10.2019

Od poniedziałku (1 października) trwa głosowanie w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Tych, którzy jeszcze nie zajrzeli na stronę www.glosujobo.olsztyn.eu, zachęcamy do tego.

Grafika promująca akcję - dzieci malujące mural na ścianie

Konkurs na mural dla uczniów podstawówek

04.10.2019

"Akcja Mural" to propozycja Urzędu Transportu Kolejowego skierowana do uczniów szkół z całej Polski. Najlepsza praca zostanie zrealizowana na ścianie w centrum Warszawy.

Fragment plakatu reklamującego wystawę - na nim malarz ucharakteryzowany na sw. Jakuba

Plastycy zaprezentują się w Planecie 11

03.10.2019

To będzie kolejna wystawa prac artystów zrzeszonych w Związku Plastyków Warmii i Mazur. Piątkowy (4 października) wernisaż w bibliotece Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38 zacznie się o 17:00.

Telebim, na którym wyświetlono wyniki rankingu

Fundusze na transport - Olsztyn najlepszy!

03.10.2019

Nasze miasto skutecznie pozyskuje pieniądze na inwestycje transportowe. Wśród miast wojewódzkich stolica Warmii i Mazur była bezkonkurencyjna.

Śmieciarka przed budynkiem

Śmieci także na telefon

03.10.2019

W Olsztynie zmieniają się zasady bezpłatnego przyjmowania odpadów tzw. problemowych i niebezpiecznych przez mobilny PSZOK. Odpady będą odbieranie nawet prosto z domu.

Logo Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie

Ekomodernizacja ciepłowni

02.10.2019

Olsztyński MPEC podpisał w środę (2 października) umowę na modernizację Ciepłowni Kortowo. Wykonawca - Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. - ma na zrealizowanie tego zadania 24 miesiące.

Wetter
Czyste niebo 10°C
Pogodnie 10°C