Idź do treści strony
Uczestnicy konferencji przy stole

Jarmark w szczegółach

28.11.2019

Dwa tygodnie zostały do kolejnej edycji Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Organizatorzy wydarzenia z Miejskiego Ośrodka Kultury przedstawili dziś (28 listopada) szczegóły wydarzenia.

Parking

Będą zmiany w Strefie Płatnego Parkowania

27.11.2019

Podczas środowej (27 listopada) sesji olsztyńscy radni przyjęli propozycje zmian w działaniu strefy. Pierwsze nowości zaczną obowiązywać w lutym, kolejne w lipcu.

Lodowisko przy hali Urania

Lodowisko przy Uranii już gotowe

27.11.2019

Rusza pierwsze w tym sezonie lodowisko uruchomione przez olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przez pierwsze dwa dni - w czwartek i w piątek - będzie można ślizgać się za darmo.

Pływacy w basenie

Pływackie szlifowanie umiejętności w Aquasferze

26.11.2019

Kolejna odsłona cyklu "Wiele aktywności, jedno zdrowie". Tym razem Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia poświęcone doskonaleniu pływania.

Baner promujący akcję Soroptymistek

Olsztyn przeciwko przemocy wobec kobiet

26.11.2019

Stolica Warmii i Mazur włączyła się w akcję klubu Soroptimist International. Do końca tygodnia ratuszowa wieża oraz obserwatorium astronomiczne będą podświetlone pomarańczowym światłem.

Świetlne zabawki na Targu Rybnym

Moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym

25.11.2019

Stanisław Soyka, Krystyna Czubówka i Michał Milowicz gwiazdami tegorocznego Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Wydarzenie potrwa cztery dni - od czwartku (12 grudnia) do niedzieli (15 grudnia).

Biegacze na trasie

Kolejny biegowy rekord Olsztyna

25.11.2019

Nie zwalniają tempa zawodnicy startujący w cyklu City Trail. Drugie zawody w sezonie i kolejny raz został pobity rekord liczby uczestników!

Tramwaj na torowisku

Kolejne prace przy torowiskach

22.11.2019

Zastępcza komunikacja kursować będzie w ten weekend wzdłuż olsztyńskich torowisk. Przyczyna - realizacja kolejnego etapu prac serwisowych infrastruktury tramwajowej.

Wetter
Częściowe zachmurzenie 1°C
Pogodnie 3°C