Idź do treści strony
Olsztyńskie siatkarki podczas spotkania z prezydentem miasta

Olsztyńskie siatkarki czwarte na świecie

31.10.2019

To ogromny sukces polskiej siatkówki plażowej. Uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego uplasowały tuż za podium rozegranych na Sycylii Mistrzostw Świata Szkół.

Olsztyńscy karatecy na macie

Sukces olsztyńskich karateków

31.10.2019

Doskonały start zawodników podczas międzynarodowych zawodów w Ostródzie. Olsztynianie wrócili z całą kolekcją medali, bardzo wysoko byli także drużynowo.

Panorama Olsztyna

666 lat Olsztyna

31.10.2019

Niezwykłe położenie, znamienici mieszkańcy, burzliwe dzieje - to bez wątpienia charakteryzuje stolicę Warmii i Mazur. Mija kolejna rocznica nadania Olsztynowi praw miejskich.

Krzyż na cmentarzu

Organizacja ruchu przy olsztyńskich cmentarzach

30.10.2019

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych w sąsiedztwie olsztyńskich cmentarzy będzie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywać od czwartku (31 października) od 23:30 do soboty (2 listopada) do około 4:00.

pojemniki na śmieci

Będzie zmiana stawek za odpady

30.10.2019

Olsztyńscy radni zdecydowali o nowych cenach odbioru śmieci. Zgodnie z przyjętymi przepisami więcej będzie trzeba płacić, jeśli odpady nie są segregowane.

Logo Platformy konsultacji Społecznych

Dalsze konsultacje Parku Kusocińskiego

29.10.2019

Jest jednym z najpopularniejszych parków stolicy regionu. Ważną częścią przygotowań do jego rewitalizacji jest poznanie potrzeb i oczekiwań osób korzystających z tego miejsca.

Odnowione ogrodzenie na historycznym cmentarzu

Zbieraj na zabytkowe nekropolie!

29.10.2019

Końcówka zapisów do tradycyjnej kwesty, która organizowana jest na olsztyńskich cmentarzach podczas dnia Wszystkich Świętych. Wolne miejsca są jeszcze na cmentarzu w Dywitach.

Biegacze na trasie City Trail

Rekordowy City Trail nad Długim

29.10.2019

Takich zawodów jeszcze w historii cyklu w Olsztynie nie było. Podczas inauguracji tego sezonu biegów linię mety biegu głównego minęło 440 osób!

Wetter
Pochmurnie 7°C
Częściowe zachmurzenie 7°C