Idź do treści strony
Grupowe zdjęcie po ogłoszeniu wyników budżetu obywatelskiego

OBO 2020 rozstrzygnięty!

05.11.2019

Znamy zwycięzców najnowszej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Propozycje z największym poparciem będą realizowane w następnym roku.

Logo akcji Polska za pół ceny

Olsztyn za pół ceny

05.11.2019

Kolejny raz Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się do ogólnopolskiej akcji, która odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie. W dniach 22-24 listopada będzie można też skorzystać ze specjalnej oferty Olsztyńskiego Planetarium i...

Cmentarz

Rekordowa kwesta!

04.11.2019

Takiego wyniku jeszcze nie było! Podczas dorocznej kwesty 1 listopada na olsztyńskich cmentarzach zgromadzonych zostało 23 566 zł.

Wejście do basenu przy ul. Mariańskiej

Basen przy Mariańskiej nieczynny w weekendy

04.11.2019

Brak zainteresowania klientów oraz trudności z obsadą stanowisk są przyczyną takiego rozwiązania. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zdecydował zmienić zasady funkcjonowania basenu od listopada.

Oferta PARP dla przedsiębiorców

04.11.2019

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu? Myślisz o rozwoju firmy? Szukasz możliwości pozyskania nowych klientów, rozszerzenia działalności lub pozyskania partnera? Oferta PARP może Cię zainteresować.

Wnętrze tramwaju z uchwytami dla pasażerów

"Trzymaj się!" - akcja drogowców i policjantów

31.10.2019

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wraz z Komendą Miejską Policji w Olsztynie apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy komunikacją miejską. To reakcja na powtarzające się przypadki upadków pasażerów.

Olsztyńskie siatkarki podczas spotkania z prezydentem miasta

Olsztyńskie siatkarki czwarte na świecie

31.10.2019

To ogromny sukces polskiej siatkówki plażowej. Uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego uplasowały tuż za podium rozegranych na Sycylii Mistrzostw Świata Szkół.

Olsztyńscy karatecy na macie

Sukces olsztyńskich karateków

31.10.2019

Doskonały start zawodników podczas międzynarodowych zawodów w Ostródzie. Olsztynianie wrócili z całą kolekcją medali, bardzo wysoko byli także drużynowo.

Wetter
Częściowe zachmurzenie 4°C
Pochmurnie 6°C