Idź do treści strony
Tramwaj i autobus

Weekendowe zmiany w komunikacji miejskiej

08.11.2019

Obchody Święta Niepodległości oraz regeneracja tramwajowego torowiska sprawią, że inaczej, niż zwykle będziemy podróżować transportem publicznym. Prace będą dotyczyć także systemu sprzedaży biletów.

Artyści na scenie grają utwór

Kultura na długi weekend

08.11.2019

Wydarzenia związane z Narodowym Świętem Niepodległości nie są jedynymi, z jakich będą mogli skorzystać olsztynianie podczas najbliższych dni. Swoje propozycje przedstawia też MOK i Teatr Lalek.

Pies na smyczy

Schronisko ma 20 lat

08.11.2019

Olsztyńskie schronisko dla zwierząt świętuje okrągłą rocznicę powstania. Przy okazji koncertu uświetniającego wydarzenie będzie można wesprzeć podopiecznych placówki.

Laptop, aktówka, długopis leżące na stole

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

08.11.2019

Wkrótce kolejne spotkanie, podczas którego będzie można dowiedzieć się o zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Zarejestruj się już teraz.

Flaga Polski

Święto Niepodległości w Olsztynie

07.11.2019

Choć główne obchody dopiero na początku następnego tygodnia, to już w weekend nie zabraknie wydarzeń w biało-czerwonych barwach. Przed nami 101. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Oto nasza sztuka

07.11.2019

Jest tradycyjnym podsumowaniem twórczości olsztyńskich artystów. W BWA Galerii Sztuki już XI raz odbędzie się Biennale o Medal Prezydenta.

Dzieci z mundurowymi w miasteczku ruchu drogowego

Dzieci poznają zasady bezpieczeństwa

06.11.2019

Specjalne warsztaty, praktyczne zajęcia w plenerze oraz konkurs na plakat to jedne z elementów projektu "Bezpieczne przejścia dla pieszych". Olsztyn dostał na przedsięwzięcie ministerialne dofinansowanie.

Grafika promująca wydarzenie

E-sportowcy będą rywalizować w Uranii

06.11.2019

Stolica Warmii i Mazur będzie gościć drugą edycję Mistrzostw Warmii i Mazur w E-sporcie. Rywalizacja w grach komputerowych odbędzie się w hali Urania już w czwartek (7 listopada).

Wetter
Częściowe zachmurzenie 4°C
Pochmurnie 6°C