Idź do treści strony
Olsztyn z lotu ptaka

Spotkanie w sprawie planu zagospodarowania

10.01.2020

Trwają przygotowywanie zmian dokumentu dotyczącego obszaru nad jez. Długim. Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w pracach.

Baner promujący spotkanie

MOK idzie w ręce młodych

09.01.2020

Kolejna edycja niezwykłych dni otwartych w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Podobnie jak przed rokiem swoich sił w "robieniu kultury" będą mogli spróbować uczniowie szkół podstawowych.

Baner informujący o programie Podwórka z Natury

Kolejne podwórka do rewitalizacji

09.01.2020

W kolejny etap wkracza tegoroczna odsłona programu "Podwórka z Natury". Właśnie poznaliśmy lokalizacje, które już wkrótce mogą zmienić swoje oblicze.

Plakat promujący drugie urodziny Galerii Dobro

Dwa lata Dobra

08.01.2020

Niesztampowe miejsce szykuje się do obchodów drugiej rocznicy powstania. Galeria Dobro swoje urodziny będzie świętować w sobotę, 11 stycznia.

Maciek z Mamą przy stole podczas konferencji sztabu WOŚP w olsztyńskim ratuszu

Znów zbieramy na nowoczesny sprzęt

07.01.2020

Jedenastoletni Maciek Danylczuk jest jednym z dzieci, które życie zawdzięczają Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wraz z mamą w kolejnych finałach akcji pomaga zbierać pieniądze na zakup sprzętu.

Łyżwiarze na lodowisku

Ferie z OSiR-em

07.01.2020

Są nie tylko czasem odpoczynku od szkoły. Ferie doskonale sprawdzają się jako czas, który można przeznaczyć na uprawianie sportu i rekreacji.

Trzej królowie na koniacdh

Orszak przejdzie w poniedziałek

03.01.2020

Zbliża się kolejna edycja Orszaku Trzech Króli. W stolicy Warmii i Mazur główna część wydarzenia zacznie się na placu przed ratuszem, a skończy na pl. Solidarności, naprzeciw planetarium.

ścięta choinka

Co z choinkami?

03.01.2020

Olsztynianie zadają sobie pytanie, co zrobić z bożonarodzeniowym drzewkami, jakie ubierali na czas świąteczno-noworoczny. To nic skomplikowanego!

Wetter
Pochmurnie 2°C
Śnieg z deszczem 1°C