Idź do treści strony
Biegacze na trasie

Czy będzie kolejny biegowy rekord?

20.11.2019

Druga odsłona cyklu biegowego City Trail odbędzie się nad jez. Długim. Premierowy start tego sezonu ściągnął na trasę rekordową liczbę uczestników.

Litery wycięte z gazet tworzące tło i treść

Alternatywnie w MOK-u

20.11.2019

W olsztyńskiej kulturze zapowiadają się dni pod znakiem zinów. Koncerty, wystawy, dyskusje - to w skrócie ramowy program zaczynającego się w piątek (21 listopada) Zinfestu.

Wizja zanieczyszczonego Parku Centralnego na tle obecnego wyglądu

Niezwykła propozycja MOK-u

19.11.2019

Zaskakująca, szokująca, pobudzająca do refleksji - opinie olsztynian o najnowszej akcji Miejskiego Ośrodka Kultury są różne. Przechodzących obok niej obojętnie trudno jednak spotkać.

Magazyn soli i piasku

Gotowi do "Akcji Zima"

19.11.2019

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu przygotowuje się do zbliżającej się zimy. Już zgromadził niezbędne zapasy surowców, gotowy jest również sprzęt.

Wokalista Łydki Grubasa podczas koncertu

Hipis w Planecie 11

19.11.2019

Kolejna odsłona Planetarnego cyklu "Piosenka musi posiadać tekst". Tym razem o słowach towarzyszących muzyce opowiadać będzie wokalista olsztyńskiego zespołu Łydka Grubasa.

Świąteczne, świecące ozdoby

Olsztyn stroi się na święta

18.11.2019

Choć do Bożego Narodzenia został nieco ponad miesiąc, powoli zaczynamy przygotowania do okresu okołoświątecznego. Pierwsze ozdoby już trafiają na olsztyńskie ulice.

Fragment zdjęcia ze zwycięskiego cyklu

Znamy najlepsze fotografie

18.11.2019

Za nami XV edycja Otwartych Mistrzostw Fotograficznych Olsztyn 2019. Prace można oglądać w Kamienicy Naujacka do 8 grudnia.

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny - budynki z zdewnątrz

Szukamy dyrektora OPNT

15.11.2019

Prezydent Olsztyna ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Termin składania aplikacji mija 2 grudnia (poniedziałek).

Wetter
Mgła 1°C
Śnieg z deszczem 1°C