Idź do treści strony
Logo BWA

BWA inaczej, niż zwykle

18.10.2019

Tym razem nie wernisaże wystaw, lecz zajęcia związane ze sztuką. BWA Galeria Sztuki zaprasza na rodzinne warsztaty oraz wykład.

Seniorzy

Seniorzy opanują Olsztyn

18.10.2019

Najbliższe dni upłyną w stolicy regionu pod znakiem wzmożonej aktywności seniorów. W tym czasie nie zabraknie warsztatów, występów, zajęć sportowych.

Kajakarstwo w basenie

Kajakiem w Aquasferze? Ależ tak!

17.10.2019

Niezwykłe zajęcia w olsztyńskiej, olimpijskiej pływalni. Kajakarstwo pod dachem to kolejne wyzwanie w cyklu "Wiele aktywności, jedno zdrowie".

Plakat promujący festiwal filmów Watch Docs

Trzy dni z prawami człowieka w MOK-u

17.10.2019

Przed nami kolejna edycja filmowego festiwalu Watch Docs. Stolica Warmii i Mazur jest jednym z ponad 30 miast, w których odbywa się tegoroczne wydarzenie.

Widok mapy pisarzy Olsztyna

Olsztyńscy pisarze na niezwykłej mapie

16.10.2019

Można ich spotkać na olsztyńskich ulicach, w mediach, poznawać zaś poprzez karty ich dzieł. Teraz jednak możliwe jest inne, oryginalne spojrzenie na czterech twórców stolicy regionu.

Fragment plakatu promującego konkurs

Zaprojektuj grę - zdobądź nagrody

16.10.2019

Oryginalny konkurs dla uczniów szkół podstawowych związany z kampanią "Nowy zwyczaj - ograniczaj". Do wygrania są nagrody wartości 5,7 tys. złotych.

Prezydent Olsztyna wręcza nagrody nauczycielom

Nauczyciele z nagrodami

15.10.2019

Tradycyjnie już Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do świętowania przez wszystkich pracowników oświaty. Władze Olsztyna przy tej okazji nagrodziły nauczycieli olsztyńskich placówek.

Logo konkursu

Drzeworyt i linoryt - jest jeszcze szansa na zgłoszenia

15.10.2019

Zbliża się XII Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane jeszcze do poniedziałku (21 października).

Wetter
Deszcz 4°C
Deszcz 3°C