Idź do treści strony
Baner promujący akcję Soroptymistek

Olsztyn przeciwko przemocy wobec kobiet

26.11.2019

Stolica Warmii i Mazur włączyła się w akcję klubu Soroptimist International. Do końca tygodnia ratuszowa wieża oraz obserwatorium astronomiczne będą podświetlone pomarańczowym światłem.

Świetlne zabawki na Targu Rybnym

Moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym

25.11.2019

Stanisław Soyka, Krystyna Czubówka i Michał Milowicz gwiazdami tegorocznego Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Wydarzenie potrwa cztery dni - od czwartku (12 grudnia) do niedzieli (15 grudnia).

Biegacze na trasie

Kolejny biegowy rekord Olsztyna

25.11.2019

Nie zwalniają tempa zawodnicy startujący w cyklu City Trail. Drugie zawody w sezonie i kolejny raz został pobity rekord liczby uczestników!

Tramwaj na torowisku

Kolejne prace przy torowiskach

22.11.2019

Zastępcza komunikacja kursować będzie w ten weekend wzdłuż olsztyńskich torowisk. Przyczyna - realizacja kolejnego etapu prac serwisowych infrastruktury tramwajowej.

Scena ze spektaklu teatru tańca

Teatralne 3 w 1

22.11.2019

To będzie niezwykły wieczór dla wielbicieli połączenia teatru i tańca. Jednego wieczoru - w niedzielę, 24 listopada - będzie okazja by obejrzeć trzy spektakle.

Budynki Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Start-upowe szkolenia w OPNT

22.11.2019

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zachęca do udziału w szkoleniach dotyczących rozpoczęcia działalności i pozyskiwania inwestorów. To element programu "Star-up Heroes" realizowana przez olsztyńską jednostkę.

Konferencja prasowa

Konferencja ws. zarzutów dotyczących stowarzyszenia Helper

21.11.2019

Prezydent Olsztyna spotkał się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej poświęconej zarzutom stawianym samorządowcom w sprawie stowarzyszenia Helper. Podczas czwartkowego (21 listopada) spotkania powtórzył, że on i Urząd...

Banner reklamujący zawody

E-sport w Galerii Warmińskiej

21.11.2019

Wielbiciele gier komputerowych w weekend opanują największą olsztyńską galerię handlową. Od piątku do niedzieli będą rywalizować w Counter-Strike'u: Global Offensive.

Wetter
Mgła 1°C
Lekki deszcz 3°C