Idź do treści strony
Kajakarstwo w basenie

Kajakiem w Aquasferze? Ależ tak!

17.10.2019

Niezwykłe zajęcia w olsztyńskiej, olimpijskiej pływalni. Kajakarstwo pod dachem to kolejne wyzwanie w cyklu "Wiele aktywności, jedno zdrowie".

Plakat promujący festiwal filmów Watch Docs

Trzy dni z prawami człowieka w MOK-u

17.10.2019

Przed nami kolejna edycja filmowego festiwalu Watch Docs. Stolica Warmii i Mazur jest jednym z ponad 30 miast, w których odbywa się tegoroczne wydarzenie.

Widok mapy pisarzy Olsztyna

Olsztyńscy pisarze na niezwykłej mapie

16.10.2019

Można ich spotkać na olsztyńskich ulicach, w mediach, poznawać zaś poprzez karty ich dzieł. Teraz jednak możliwe jest inne, oryginalne spojrzenie na czterech twórców stolicy regionu.

Fragment plakatu promującego konkurs

Zaprojektuj grę - zdobądź nagrody

16.10.2019

Oryginalny konkurs dla uczniów szkół podstawowych związany z kampanią "Nowy zwyczaj - ograniczaj". Do wygrania są nagrody wartości 5,7 tys. złotych.

Prezydent Olsztyna wręcza nagrody nauczycielom

Nauczyciele z nagrodami

15.10.2019

Tradycyjnie już Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do świętowania przez wszystkich pracowników oświaty. Władze Olsztyna przy tej okazji nagrodziły nauczycieli olsztyńskich placówek.

Logo konkursu

Drzeworyt i linoryt - jest jeszcze szansa na zgłoszenia

15.10.2019

Zbliża się XII Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane jeszcze do poniedziałku (21 października).

Nagrobek po renowacji

Kwesta na zabytkowe nakropolie - wolontariusze poszukiwani!

14.10.2019

Tradycyjnie już podczas dnia Wszystkich Świętych na olsztyńskich cmentarzach odbędzie się kwesta. Organizatorzy ze Społecznego Komitetu Ratowania Dawnych Cmentarzy na Warmii i Mazurach zachęcają do wzięcia udziału w...

Sala podczas ogłaszania wyników festiwalowych

"Zdrajca" i "Marcel" najlepsze podczas WAMA Film Festival

14.10.2019

Za nami szósta edycja największego wydarzenia filmowego Warmii i Mazur. "Zdrajca" Marco Bellocchio w Międzynarodowym Konkursie Koprodukcji Filmowych oraz "Marcel" w reżyserii Marcina Mikulskiego w Konkursie Filmów Krótkich to...

Wetter
Pogodnie 12°C
Częściowe zachmurzenie 14°C