Idź do treści strony
Głos wrzucany do urny wyborczej

Już w niedzielę wybory samorządowe

19.10.2018

Podczas zbliżających się, niedzielnych wyborów olsztynianie zdecydują o kolejnej kadencji prezydenta, rady miasta oraz sejmiku wojewódzkiego. Lokale wyborcze 21 października będą czynne w godzinach od 7:00 do 21:00.

Prace na podwórku przy ul. Żeromskiego

Tak zmieniają się podwórka

19.10.2018

Odmienia się ich wygląd, inne są również relacje międzyludzkie. Program "Podwórka z Natury" to wyjątkowe zadanie wpływające nie tylko na wizualny wygląd Olsztyna.

Banner Tydzień Seniora

Tydzień Seniora w Olsztynie

19.10.2018

W stolicy Warmii i Mazur mieszka ponad 40 tys. sześćdziesięciolatków i starszych. Zbliżający się tydzień może być dla nich czasem aktywności większej, niż zwykle.

Przyszli lokatorzy będą oglądać swoje mieszkania

Nowi lokatorzy przy Wojska Polskiego

18.10.2018

Pierwsi przyszli lokatorzy odebrali dokumenty, które pozwolą im podpisać umowy najmu. Coraz bliżej oddania do użytku jest budynek komunalny przy al. Wojska Polskiego.

Scena podczas wręczania certyfikatów

Olsztyn wspiera przedsiębiorców

18.10.2018

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach nagrodziła samorządy działające na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród laureatów znalazła się stolica Warmii i Mazur.

Krzyż na zabytkowym cmentarzy św. Jakuba

Ratujmy zabytkowe cmentarze - zachęcamy do kwesty

18.10.2018

Od 2003 roku w dniu Wszystkich Świętych olsztynianie - osoby publiczne, artyści, młodzież - kwestują na nekropoliach stolicy regionu. Przyjmujemy zgłoszenia do tegorocznej zbiórki.

remontowana ulica Partyzantów

Zmiany na Partyzantów

17.10.2018

Do końca października czekają nas dwie ważne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Partyzantów. Ułatwią one kierowcom poruszanie się w tym rejonie.

Tancerze pracowni Pryzmat z dyplomami na scenie

Pryzmat z nagrodą w Serbii

17.10.2018

Kolejny sukces olsztyńskich tancerek. Pracownia Tańca Pryzmat została nagrodzona podczas festiwalu, który odbył się w Belgradzie.

Wetter
Częściowe zachmurzenie 4°C
Częściowe zachmurzenie 11°C