Idź do treści strony
11.12.2017 14:41

Stwórz indywidualną tablicę rejestracyjną

Wydział Komunikacji udostępnił zbiór danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Personalizowane tablice rejestracyjne nie są już nowością. Kupując wymarzony samochód wiele osób decyduje się nadać mu indywidualny charakter, wykorzystując właśnie niestandardowa tablice. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy planują zakup samochodu i chcieliby, aby zamiast tradycyjnych numerów pojawił się tam spersonalizowany napis. Każdy kto chciałby zarejestrować w taki sposób pojazd, może wcześniej sprawdzić, czy dany numer nie jest zajęty. Wystarczy tylko wejść na stronę http://tablice.olsztyn.eu, gdzie będziemy mieć dostęp do zbioru danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Numer Rejestracyjny może się składać z liter i cyfr w liczbie od trzech do pięciu z zastrzeżeniem, że nie więcej niż dwie ostatnie litery można zastąpić liczbą. Wyróżnikiem jest oznaczenie województwa (możliwe wartości N0, N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7, N8, N9).

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mgła 3°C
Częściowe zachmurzenie 11°C