Idź do treści strony
13.12.2017 14:32

Rusza jarmark świąteczny

Rusza jarmark świąteczny

Warmiński Jarmark Świąteczny kusi atrakcjami. Swoje propozycje mają również dziennikarze Radia Zet oraz Radia RMF FM. 

W czwartek (14 grudnia) oficjalnie rozpoczniemy świętowanie, swoją wizytę zapowiedział już prawdziwy św. Mikołaj z Rovaniemi. Jak co roku nie zabraknie kolęd i świątecznie przystrojonych kramów z rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi. Na jarmark zawitają także konwoje świąteczne Radia RMF FM oraz Radia Zet.

W sobotę  (16 grudnia) Radio RMF FM rozda "Tysiąc choinek pod choinkę". Dziennikarzy można będzie spotkać na ulicy Prostej. Poza obdarowywaniem drzewkami zaproszą do wspólnego kolędowania i spotkania z gwiazdami, poczęstują piernikowymi gwiazdkami z logo RMF FM i zachęcą do dzielenia się swoimi świątecznymi marzeniami... W oczekiwaniu na swoją "choinkę pod choinkę" można będzie wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Będzie też kącik dla dzieci.

Również w weekend, Olsztyn odwiedzi Świąteczny Konwój Radia Zet. 16 i 17 grudnia za pośrednictwem Radia Zet można będzie wysyłać życzenia świąteczne do najbliższych czy też listy do Mikołaja, za pomocą helowych balonów wypuszczanych w niebo. W centralnym punkcie miasteczka odbywać się będą konkursy i animacje w specjalnie przygotowanym Świątecznym Studiu Radia Zet. Wśród atrakcji znajdą się także:  fotobudka, w której będzie można można stworzyć kartkę pocztową z własnym zdjęciem czy mikołajowe riksze podwożące mieszkańców do miasteczka.

Więcej informacji na temat jarmarku na stronie: www.jarmark.olsztyn.eu

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mgła 3°C
Częściowe zachmurzenie 11°C