Idź do treści strony
12.12.2017 11:25

"Plastyk" szkolił się za granicą

Nauczyciele Państwowego Liceum Plastycznego wyruszyli do Wielkiej Brytanii, gdzie przez dwa lata w uczestniczyli w programie "Power" .

W ramach projektu "Gimnastyka języka" dyrektor oraz niemal połowa kadry pedagogicznej "plastyka" wyjechała do najlepszych szkół językowych w Oxfordzie, Londynie i Edynburgu, by doskonalić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

- Nasza szkoła jest otwarta na nowe wyzwania, projekty, inicjatywy - mówi dyrektor Państwowego Liceum Plastycznego  w Olsztynie, Aleksander Kuberski. - Wiemy, że zdobyte doświadczenie przysłuży się do jeszcze lepszej pracy, a udział w projekcie, rozmaite szkolenia, podróże wzmocnią warsztat nauczycieli, a tym samym zagwarantują uczniom wysoki, a nawet światowy, poziom edukacji.

Udział w programie stworzył możliwość rozwoju zawodowego nauczycieli, poszerzania wiedzy, obserwacji nowych metod nauczania, korzystania z nowoczesnych narzędzi niezbędnych w pracy nauczycielskiej. Efektem są również międzynarodowe znajomości, które mogą być wykorzystywane podczas kolejnych projektów realizowanych przez szkołę.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mgła 3°C
Częściowe zachmurzenie 11°C