Idź do treści strony
12.12.2017 12:03

Olsztyńska Informacja Turystyczna jedną z najlepszych w kraju

Olsztyńska Informacja Turystyczna

Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła najlepsze punkty informacyjne w Polsce. W kategorii trzygwiazdkowych ratuszowy punkt Miejskiej Informacji Turystycznej uplasował się na drugim miejscu.

Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła badania punktów Informacji Turystycznych w Polsce. Sprawdzono zarówno kontakt bezpośredni jak i elektroniczny.

- Oceniano nas metodą "tajemniczego klienta" - mówi dyrektor Biura Promocji, Krzysztof Otoliński. - W tym przypadku obsługa nie ma szansy, żeby się do takiej wizyty przygotować. Dlatego tym bardziej cieszy, że codzienna praca ekipy Miejskiej Informacji Turystycznej w Olsztynie została podczas tego badania dostrzeżona i oceniona tak wysoko.

MIT w Olsztynie zdobyła 92 % możliwych do zdobycia punktów, lokując się tym samym na drugiej pozycji w kraju. Została określona jako placówka estetyczna i łatwa do odnalezienia, zwrócono uwagę na przyjemne barwy wnętrza i dobre wyposażenie w materiały reklamowe. To, co nas cieszy najbardziej, to kilkakrotnie pojawiające się w raporcie stwierdzenia odnoszące się do miłej i rzeczowej obsługi.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mgła 3°C
Częściowe zachmurzenie 11°C