Idź do treści strony
11.12.2017 15:15

Dzień NCBiR w regionie

Dzień NCBiR w regionie

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz dziennik Rzeczpospolita zaprasza na konferencję, podczas której eksperci poinformują przedsiębiorców o dostępnej ofercie finansowania innowacyjnych projektów badawczych i rozwojowych. 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dysponujące w latach 2014-2020 największą pulą środków unijnych z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) na badania przemysłowe i prace rozwojowe chce przybliżyć swoją ofertę w regionach. Jedno ze spotkań odbędzie się również w Olsztynie.

- Chcemy przedstawić przedsiębiorcom dostępną ofertę finansowania innowacyjnych projektów badawczych i rozwojowych m.in. w ramach tzw. szybkiej ścieżki czy instrumentu pn. BRIdge Alf - mówią organizatorzy konferencji. - Ponadto, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opowiedzą o ulgach związanych z innowacjami. Przedstawimy też pakiet uproszczeń w funduszach UE wprowadzony nowelizacją tzw. ustawy wdrożeniowej (weszła w życie 2 września 2017 r.).

Konferencja odbędzie się w środę (13 grudnia)  w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przy ul. Artyleryjskiej 3f w Olsztynie. Kierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także studentów i naukowców, pracujących na uczelniach, ale mających ciekawe, innowacyjne pomysły, które dzięki dotacjom, w szczególności programowi Alfa Bridge można przekuć w przedsięwzięcia biznesowe i je skomercjalizować wprowadzając na rynek.

Szczegóły oraz rejestracja tutaj.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mgła 3°C
Częściowe zachmurzenie 11°C